Cennik

Przykładowy cennik współpracy online

  • Pakiet 3 sesji po 60min: 750zł – zamiast 900zł – rabat 150zł
  • Pakiet 6 sesji po 60min:  1200zł -zamiast 1800zł – rabat 600zł -aż 2 sesje GRATIS

Coaching to inaczej trening rozwoju osobowości czy trening realizacji celów. Porównując tą metodę do nauki języków obcych czy treningu zrzucenia wagi, to potrzebujesz, przynajmniej minimum kilku spotkań, aby zauważyć swoje postępy. Twoje efekty zmieniają się w czasie wraz z twoim rosnącym zaangażowaniem i przybliżają cię do realizacji Głównego celu np. opanowania języka obcego na poziomie C1 czy zrzucenie masy ciała z 80kg na 68kg. Zgodzisz się więc ze mną, że pakiety są do tego najlepszym rozwiązaniem?

1. PAKIET START – 30 dni wsparcie coachingowo-mentoringowe

w pakiecie m.in testy osobowości, rozwojowe zadania, wsparcie sms przez 30dni, motywacja przez 30dni, e-booki i kursy w cenie np. trening pewności siebie, asertywności, wdzięczności, nowe wzmacniające nawyki myślowe, wyzwolenie kobiecej mocy, odkrycie wewnętrznej wartości, zarządzanie emocjami.

2. PAKIET ULTRA – 60 DNI - wsparcie coachingowo-mentoringowe:

w pakiecie m.in testy osobowości, rozwojowe zadania, wsparcie sms przez 60dni, motywacja 60dni, moc wdzięczności, afirmacje, e-booki i kursy w cenie 

3. PAKIET PRO – 90 DNI - wsparcie coachingowo-mentoringowe

w pakiecie m.in testy osobowości, ciekawe zadania, wsparcie sms przez 90dni, motywacja 90dni, książki, e-booki i kursy w cenie 

      Kluczem do Twojego sukcesu jest skoncentrowanie się na tym czego pragniesz, a nie na tym czego się boisz, ponieważ nic nie jest szczególnie trudne do zrobienia, kiedy rozłożysz to na etapy. Każdy mały krok jest wspaniałą przygodą i daje głęboką satysfakcję, bo samodzielnie kreujesz siebie na LEPSZE!

      Szukasz inspiracji? Sprawdź bloga i odkryj coś nowego dla siebie!