Referencje

Dlaczego warto mi zaufać ?

Jestem Menagerką zespołów z ponad 10 letnim doświadczeniem na arenie międzynarodowej w kierowaniu, zarządzaniu, przewodzeniu i szkoleniu. Współpracowałam i zarządzałam m.in. w Klubie KKS Lech Poznań, Porcie Lotniczym Poznań- Ławica, Brand Emotion, brytyjskiej sieci Prezzo Restaurant, 5*, The Fairmont Hotel Scotland, 5* Hotelu Radisson Blu, Restauracja Biała Róża Kraków, Caffe Avanti.

Jako partnerka w biznesie charakteryzuję się strategicznym i kreatywnym myśleniem, empatią, odpowiedzialnością, sumiennością, lojalnością oraz maksymalizacją wyników.

pięść

Klienci mówią o mnie:

Zaufałam Anecie, ponieważ do sesji coachingowych podchodzi przygotowana i z pełnym profesjonalizmem oraz powagą na miarę dobrego coacha. Daje od siebie komfortową przestrzeń na porządne zastanowienie się nad odpowiedzią na pytania, które są zadane z wyczuciem i słyszalnym ciepłem w głosie. Największe korzyści jakie osiągnęłam po sesjach coachingowych to uważność w momencie, gdy powtarzam dany schemat, by po chwili podejść do niego inaczej, tak jak postanowiłam na sesji. Zadawanie sobie w myślach pytań coachingowych, by coś przemyśleć. Przyjrzenie się sobie pod innym kątem, odkrycie moich prawdziwych pobudek, powodów do działania. Polecam coaching osobom, które w kółka powtarzają schematy, których nie wiedzą jak zmienić, których dręczą natrętne demotywujace lub krytyczne myśli, które chcą ruszyć z czymś do przodu, ale nie mają pojęcia jak. Szczególnie polecam Anete, bo to fajna babka, która naprawdę chce zmienić świat na lepsze 😉  
Karolina Wodecka
Life Coach
Dzięki współpracy z Anetą uświadomiłam sobie, że nadal drzemie we mnie energia, którą Aneta na nowo rozbudziła. Potrafi zadawać trafne pytania, które pomogły mi znaleźć odpowiedź i przyspieszyć pracę nad sobą. Największą korzyścią z sesji coachingowych było odzyskanie motywacji i wiary w swoje możliwości. Polecam sesje dla osób, które się gdzieś się zagubiły i szukają dobrego przewodnika. 
Izabela Ostry
Nauczycielka Matematyki
Dzięki współpracy z Anetą uświadomiłem sobie, że wpadam we własne pułapki myślowe, przez co moja praca jest mniej efektywna. Po kilku sesjach udało nam się wypracować mechanizmy, które pozwoliły mi zapanować nad moją organizacją czasu. Najlepsze w sesjach było to, że to ja sam znalazłem rozwiązanie, coaching pomógł mi zrozumieć w czy jest problem i że to ja sam mogę go rozwiązać. Serdecznie polecam sesje z Anetą każdemu kto czuje, że są pewne obszary w jego życiu zawodowym, które nie funkcjonują tak jak powinny. Dziękuję 🙂
Michał Krzywiak
Business Architect
Szukasz inspiracji? Sprawdź bloga i odkryj coś nowego dla siebie!